Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a
Fakultní škola Ostravské univerzity

Pokyny k lyžařskému kurzu - Ponte di Legno - kvinty

Termín: 19.3. - 25.3. 2011

Sraz : 19.3.2011 (sobota) 5.40 hod. na parkovišti u gymnázia
Odjezd: 19.3.2011 6.00 hod.
Návrat: 25.3.2011 (pátek) cca mezi 9.00 - 10.00 hod.

Doklady:       platný občanský průkaz nebo cestovní pas,
       kartička zdravotní pojišťovny,
       pojištění odpovědnosti za škodu platné na území příslušného státu a pojištění léčebných výloh v zahraničí

Mezi účastníky výjezdu do zahraničí mohou být zařazeni pouze ti žáci, kteří mají uzavřené pojištění odpovědnosti za škodu platné na území příslušného státu a pojištění léčebných výloh v zahraničí. Studenti, kteří nevyužili nabídky pojistit se prostřednictvím školy, si vyřizují pojištění samostatně.

Před odjezdem budeme uvedené doklady kontrolovat a vybírat od studentů prohlášení rodičů o zdravotním stavu a bezinfekčnosti a odborném seřízení lyží (tiskopis ke stažení pdf).
Další pokyny k odjezdu
Bezpečnostní pokyny


Propojením ledovcového areálu a sjezdovek na Tonale s výbornými terény Ponte di Legno a prodloužením do lyžařských terénů v Temú se zařadilo Adamelloski mezi nejzajímavější a nejpestřejší areály v Itálii. Vynikající klimatické podmínky, neustálé sluníčko a zároveň garance sněhu díky ledovci, široká škála sjezdovek pro začátečníky i náročné, učinily z Adamelloski velkého favorita mezi lyžařskými areály. Residence Il Mullino je výborně situována jen cca 300 m od sjezdovek, přitom v nejkrásnější části Ponte di Legna, kde kromě bazénu, sportovních služeb můžeme relaxovat a vychutnávat krásu jednoho z nejhezčích horských letovisek Itálie.

Celková cena : 7 490,- Kč
Cena zahrnuje ubytování v apartmánech se sociálním zařízením, v rezidenci Il Mulino Polopenze (česká kuchyně), snídaně a teplá večeře, 5-ti denní skipas pro celý komplex Adamelloski - Tonale - Ponte - Temú s možností zlevněného vstupu na bazén (2 Eura), dopravu lux autobusem.
Mezi účastníky výjezdu do zahraničí mohou být zařazeni pouze ti žáci, kteří mají uzavřené pojištění odpovědnosti za škodu platné na území příslušného státu a pojištění léčebných výloh v zahraničí. CK Juhasz nabízí našim studentům zdravotní připojištění do zahraničí a připojištění storna zájezdu.
Zájemci o toto pojištění se musí přihlásit nejpozději do 20.1.2011 v kabinetě TV u Mgr. Ivy Dombrovské.
Studenti, kteří nevyužijí nabídky pojistit se prostřednictvím školy, si vyřizují pojištění samostatně.

Součástí povinné výbavy všech účastníků kurzu je lyžařská přilba !

Případné další dotazy zodpoví Mgr. Iva Dombrovská - i.dombrovska@gyvolgova.cz nebo telefonicky na čísle školy - 596 750 873.

Další odkazy:
Madeja sport - možnost zapůjčení lyžařského setu, tj. carvingových lyží, bot a holí za zvýhodněnou cenu 500,- Kč/7 - 9 dní na základě potvrzení školy o účasti na školním lyžařském kurzu.
Passo Tonale, Ponte di Legno (1200m - 3016m)
Stránky regionu Passo Tonale
Webové stránky CK Juhasz
Podmínky pojištění CK Juhasz